Stem over geen Obama/McCain. Stem over het vroegere Loodje Barr van het Congreslid
Herinnert u al drukte die over Ralph Nader tijdens de laatste verkiezing wordt gemaakt? Wist u dat hij zelfs had het op de stemming in alle 50 staten niet maken?!?! 34 zijn niet zelfs dicht, en het is geen wonder mensen denkt de tweepartijenspiraal niet kan worden gebroken wanneer iemand als gung ho en goed - gekend als Nader kan niet de stemmingen zelfs maken. (Gelezen meer over de wetten van de stemmingstoegang )
Dit jaar, is het landschap reeds verschillend. Zo vele mensen stemmen voor hun kandidaat omdat hij NIET ander één is. Dat de 50 stemmingshindernis reeds is veroverd.
Op 1 Augustus, draaide het vroegere Loodje Barr van het Congreslid in duizend pagina's van handtekeningen aan de overheid van de staat van West-Virginia, om staat #50 te krijgen. (En ja tellen zij nog en verifiëren, maar zelfs nog meer handtekeningen zijn sedertdien verzameld makend tot het een vrij zekere weddenschap dat WV. is gewonnen) Dat betekent dat hij reeds meer dan 867.134 handtekeningen van steunen over het land heeft verzameld.
Zo, nu, hebben de mensen als me, die geen Obama denken de ervaring die wordt vereist om een sterke onafhankelijke voorzitter te zijn of dat gelooft niet McCain de kern republikeinse hoofden vertegenwoordigt hij vraagt te vertegenwoordigen, hebben nu een echte keus.
Als u één van de mensen bent die de kosten van een derdestem tellen, aangezien wij allen zouden moeten, dit overwegen: wat de kosten is om in dit tweepartijenmoeras verder te gaan. Als u voor OF Democraat of Republikein stemt, stemt u tegen het bevestigen van het ingrown Federale systeem. Hoeveel keer u gehoorde mensen heeft zeggen „Er is geen verschil tussen hen. Zij zijn alle oplichters.“ Goed, dan misschien is het tijd voor die mensen om iets over het te doen. De twee partijen werken reeds om onze keus te elimineren. Bijvoorbeeld zijn de debatregels veranderd zodat voor een kandidaat die in zelfs de eerste debatten moet worden omvat, zij genoeg stemmingstoegang en zijn bij 15% of moeten hebben hoger in de huidige opiniepeilingen te winnen. Zo uw stem, als niets anders, toegang koopt.
Hier is wat ik voorstel. Het oordeel van de reserve. Kom wat te weten het Loodje Barr vertegenwoordigt. Kom te weten als er om het even welke posities bij elk van van hem zijn dat u met niet akkoord gaat. Dit is een goed plaatsbegin: http://www.bobbarr2008.com/issues/ en wanneer gevraagd in opiniepeilingen en onderzoeken, teken dat u Loodje Barr overweegt. Het merkt niet dat als uw keus in November. Het zegt slechts, „ik ben denk deze persoon een geldige kandidaat is en ik wil horen wat hij moet zeggen en ik over wat wil worden geïnformeerdt hij moet aanbieden.“
Die zijn mijn woorden over het onderwerp. Ik adviseer u hoort en gaat naar zijn plaats ophoudt meer te weten komen. http://www.bobbarr2008.com/about/
Maar als nu de hele tijd is hebt u, hier is het a1- paragraafcitaat van zijn personeel:
Het „loodje Barr bracht acht jaar in Congres als Vertegenwoordiger van Georgië door. Zijn verstand en leidingsvaardigheden werden snel erkend. Hij nam tot bekendheid als resultaat van zijn moedige verplichting aan principe toe. Het loodje Barr was en is een sterke verdediger van uw burgerrechten. Hij zal vechten om onze privacy tegen „grote broer“ te beschermen en hij zal ons recht verdedigen vuurwapens te houden en te gebruiken. Het loodje zal overheidsuitgaven, en belastingen snijden. En, hij zal onze begroting in evenwicht brengen. Het plan van het loodje om onze nationale energiecrisis aan te pakken omvat het omhelzen van nieuwe technologieën en behoud - maar ook, meer binnenlandse productie en het raffineren. “ http://www.bobbarr2008.com
















U moet zich herinneren, is Barr conservatiever dan McCain, is en nog de heel wat Republikeinse waarden vertegenwoordigt die dit land zo veel hebben gekwetst. Hij diende als Republikeins congreslid in Georgië, en steunde rekeningen door de Republikeinse partij die dit land kwetsen (hij heeft aangezien op die stemmen tik-flopped, en zelfs op een rekening heeft geschreven die hij).
Barr is neen beter dan McCain. Eigenlijk, zijn zij waarschijnlijk twee van de conservatiefste Republikeinen die ik heb gekend.
Commentaar tegen Michael - Augustus 5, het 7:20 p.m. van 2008 @
Micheal die u duidelijk niet een de Republikeinen is McCain is één van het conservatiefst u het weten weet.
Ik geef niet om wipschakelaars als zij in mijn meningen veranderen en waarom meedelen, die Barr heeft gedaan. De meesten gaan de politiek correcte manier en veranderen hun mening en zullen niet toelaten zij dat oude advies, zoals McCain hielden.
De rekening die hij, de huwelijksrekening heeft geschreven, laat duidelijk de staten de definitie van huwelijk beslissen. Het bepaalde het al het Federale niveau. Slechts dat deel dat hij zou herroepen.
Ik steun Loodje Barr 100% omdat de Libertarian mening beste van beide werelden is. Fiscally conservatief en sociaal liberaal, maar zij zullen hun sociale meningen niet over de rest van het land duwen.
Commentaar door tj - 5 Augustus, het 7:38 p.m. van 2008 @
Ik ken een partij over de Republikeinse partij TJ. En door de manier, dank u voor het betwisten van mijn eis niet dat Barr daar één van de conservatiefste Republikeinen is. Blij om iemand anders te zien merkt ook het op.
Lees het volgende artikel, houdt het heel wat van steek waarom het Loodje Barr zo enkel slecht is aangezien John McCain is.
http://www.nolanchart.com/article4325.html
Commentaar tegen Michael - Augustus 6, het 12:56 am van 2008 @
Hij is geen Ron Paul, en hij schiet certaily van libertarian ideal te kort, maar hij is een dan beter Obama en McCain, geen van beiden kon buigen waarte stemmen van ik om voor. Het is ongelooflijk dat hij op de stemming in 50 staten zal zijn! Dat is een grote, grote verwezenlijking.
Commentaar door Teken Jaquith - Augustus 6, het 2:06 p.m. van 2008 @
[...] aan Brian Layman voor hoofd omhoog op recente ontwikkelingen Barr. Markeringen: loodje barr, libertarianShare Dit Verwante [...]
Pingback door de Optie van Barr van het Loodje - 18 Augustus, het 11:50 am van 2008 @
Goed is één benieuwd of gaan wij aan „basis“ iets als een 3de partij proberen, waarom wij niet onze energie in iets zouden moeten investeren als eigenlijk verantwoordelijk het houden van huidige ambtenaren. De mensen zijn genoeg momenteel niet zelfs interessant om tijd in het leren van ongeveer 2 kandidaten, veel minder een derde te investeren. Terwijl er duidelijke problemen met twee partijen die controle bereiken en dan barrières creëren aan de concurrentie zijn, denk ik dat om het even welke vorm van „verandering“ uit een verandering in het electoraat gaat moeten voortkomen. Wij krijgen de ambtenaren die wij hebben verdiend, aangezien wij niet op om het even welk ogenblik in energie in het leren over hen of het verwachten van om het even wat van hen investeren. U kunt meer opties aan de stemming toevoegen, maar de mensen zullen nog over recht-kaartje stemmen en zullen niet zelfs werkelijk u kunnen vertellen waarom. Uiteindelijk kan de politiek niet beter worden tot wij (het electoraat) meer tijd vergen om het zo te maken.
Commentaar tegen Protoscopic - Augustus 25, het 11:26 am van 2008 @
Ik kan met u Protoscopic op het onderwerp van het houden van de huidige ambtenaren verantwoordelijk en op het onderwijs van het electoraat volledig goedkeuren. Ik denk dat het steunen van en, zelfs nog meer, het verkiezen van Loodje Barr zouden helpen om ALLEBEI van die doelstellingen te bereiken. Wat verzendt betere berichten naar de huidige ambtenaren dan weigerend hen bureau? Als het onderwijs van het grote publiek slechts aan de lepel komt die door de media wordt gevoed, dan geef hen wat zij willen. De de opiniepeilingsaantallen van Barr van het loodje nemen vanaf de resultaten van de vorige Vrijdag toe. Het verbazen in het licht van overeenkomsten het voorkomen. Plus eerder dan wordt gesloten uit de media tot na September, wordt Barr nu MEER dekking eerder dan minder.
Ik werd enkel deze informatie in een nota van het Barr campagnebureau:
- Morgen nacht (8/26), zal het Loodje Barr voor zijn tweede keer op het Rapport Colbert verschijnen.
- Op zowel Woensdag als Vrijdag ochtenden, zal het Loodje op CNN verschijnen.
- En op Donderdag, zal de Wenk Glenn een ander volledig uur met onze kandidaat vastbinden!
Commentaar tegen Brian Layman - 25 Augustus, het 3:28 p.m. van 2008 @