Het hol van de Code

3 april, 2007

Een niet-CodeGear octrooitoepassing bij „het compileren van“ de code van Pascal van Objecten?

Filed onder: Borland, CodeGear, het 8:12 p.m. van Delphi - van Brian @

Ik las vandaag in de Nieuwsgroepen dat er een nieuw octrooi is dat wordt ingediend dat beïnvloedt welke Borland met Voorwerp Pascal kan doen.  Volgens deze octrooitoepassing, Mirkazemi; Aram; (Lindisfame, Au); Besharati; Shahram; (Het Strand van Kingston, Au) een V.S.- octrooi op het veroorzaken van code JavaScript van het Voorwerp Pascal van Delphi en verscheidene andere talen zou hebben

Who weet of zal dit vliegen, maar het idee van het beperken van wat een bedrijf met het product kan doen dat zij zijn enkel…. hebben gemaakt  het irratating!

Een zeer belangrijk citaat van de octrooitoepassing:

9. Een methode om een Webtoepassing te veroorzaken die natively in browser loopt, bestaand uit: het schrijven in een hogere programmeertaal om een brondossier te ontwikkelen; het ontleden van het brondossier om een semantische kaart te produceren; en verwerking de semantische kaart door browser-zijJavaScript uit te zenden bestaand minstens uit één verzender die een reeks parameters heeft om een codesegment aan te halen dat de zelfde reeks parameters gebruikt.

10. De methode van eis 9 waarin de hogere programmeertaal uit een hogere programmeertaal van onder de programmeertalen bestaat die uit Ada bestaan, C, C++, C#, COBOL, Gemeenschappelijke ColdFusion, lispeelt, Delphi, Fortran, Java, Voorwerp Pascal, SmallTalk, Visuele Fundamentele, en Visuele Basic.NET.  

Zo, zal dit programma alle van Bron Delphi code en vormen nemen en zal hen in een Web app in javascript omzetten.

 Eerst, denk ik het dolkomisch om is te horen javascript beschreven als lage taal, maar dat is naast het punt.

Als Borland javascript als doel wilde verstrekken, aangezien zij .NET en W32 doen, zouden zij MOETEN worden toegestaan aan.  Het is HUN product.  Zij natuurlijk het werk moeten doen zelf zouden, maar het is een programmeertaal die zij hebben gemaakt.  Waarom zouden zij moeten worden beperkt?  Vooral wanneer zij aardige mensen en toegestane programma's zoals Vrije Pascal het voordeel van de innovatie van Delphi zijn geweest.

 BAH!  Het zal waarschijnlijk met een rubberzegel van goedkeuring overgaan.

Geen Commentaren

Geen commentaren nog.

Voer RSS voor commentaren op deze post. TrackBack URL

Verlaat een commentaar

Aangedreven door WordPress