Het hol van de Code

12 januari, 2007

EasyWPUpdate ver 2.0 RC 1 - net op tijd voor WordPress 2.0.7

Filed onder: De dreun, WordPress, installeert, installatie, stopverf, ssh, update, verbetering - het 1:18 p.m. van Brian @

Goed kan ik niet het het 5 tweede verbeteringsmanuscript meer roepen… Sinds het toevoegen van volledige dossierfiles, en samengeperste gegevensbestandfiles, van Windows Desktop, door handopening van een sessie en lancering van het updatemanuscript, nam het me ~15 seconden om een actieve blog met een paar dozijnen bij te werken posten en alle resultaten te registreren aan een HTMLlogboek. Ik ben vrij bepaald ik kon mijn wachtwoord sneller typen en van een paar seconden scheren. Het manuscript zelf, dat begin en einde nu tijden toont, vergde slechts 2 seconden om zijn werk te doen. De rest was verbindt en login tijd. Soms het gehele 30 seconden voor het te voltooien proces nam, Web en servergebruik dat wat het, maar één van beide manier, wow is is. Ik zou moeten zeggen dat ik deze laatste nacht met alle aangezet opties die gebruikte, dossier tot files leiden EN files EN gegevensbestandfiles EN een HTML- logboekdossier EN het toevoegen van extra breedsprakigheid EN bijwerkend mijn 6 WordPress blogs gzipped en het nam volledige 8.5 minuten. Ik moest het venster eigenlijk minimaliseren om het uit mijn manier te krijgen…. Tussen dat en typend in de manuscriptnaam bij de shell herinnering, was ik uitgeput!

Wanneer ik denk aan hoe lang het gebruikte om me te nemen om enkel mijn vrouw bij te werken blog, moet ik enkel mijn hoofd schudden. Elke versie was een veel-nacht, als niet veel-weekproces tot ik de vrije tijd om zich bij het doen van het gehele dingsrecht had te concentreren. En ik moest omhoog de instructies op de gegevensbestandfile kijken elke keer… Ik ben enkel blij zo dit manuscript wordt gedaan.

De basisfunctionaliteit is nu volledig en ik roep dit een versie RC 1. Het vergt nog verder het testen (vooral het materiaal MySQLDump. HEEFT iedereen MySQLDump? Indien onbruikbaar maken Ik deze eigenschap door gebrek?), maar het is nu vrij stabiel.

Hier is de basisfunctionaliteit

# Kunt u dit programma op verscheidene manieren gebruiken:  
#    * Op de standaardwijze om de recentste en grootste update te downloaden,
#      maak een niet samengedrukte copie van uw dossiers, maakt een samengeperste file
#      van uw gegevensbestand, verspreidt het dossier aan om het even welk aantal van 
#      de folders, en voert de Webstappen uit
#    * Vorm het om een online copie van uw dossiers te maken u voor gemakkelijk gebruikt 
#      terugwinning EN een samengeperst exemplaar die u kunt downloaden.
#    * Voeg douanefolders en reserve meer dan enkel wp toe. 
#    * Vorm het update van een lokaal dossier elk nacht en begin met
#      een schone blog elke ochtend.  
#    * Gebruik het als nightly reservemanuscript door alle andere stappen onbruikbaar te maken

Ik heb over een gazzilionverbeteringen gemaakt en de raad van dozijn of meer recensenten daar genomen. Ik denk het nieuwe manuscript veel beter is. Ik ben werkelijk pleased met hoe goed de werken van het gegevensbestand reservemateriaal. Ik verander in elke blogfolder, las alle verbindingsinformatie van het wp-config.php- dossier en het gebruik dat om met het gegevensbestand te verbinden. (ik ben vrij bepaalde dit zal werken goed voor de meeste servers, maar ik ben ongerust maakte me een weinig dat de goeroes *nix geen TCP om met hun gegevensbestanden zullen gebruiken te verbinden en ik heb hard gecodeerd dat. U zou goeroes me moeten laten weten of is dit een kwestie in de commentaren voor deze post!) Ik vraag ook dan de lijstennamen van het gespecificeerde gegevensbestand gebruikend de prefix die voor blog wordt gespecificeerd. Dit betekent dat dit proces voor ALLE versies van wp zal werken en geen materiaal niet-wp zoals vBulletinlijsten zal grijpen. Het betekent ook dat het net zo goed werkt als u 1 blog per OB of ALLE blogs in 1 OB hebt. Het is niet van belang. De file van OB voor Blog1 heeft SLECHTS de gegevens voor Blog1. Dat is beter voor veiligheid, grootte, tijd en opent een keurige weg voor meetapparaten die willen hun blog aan een verschillend gegevensbestand herstellen/databasename en dan een belangrijke verbetering testen die hun volledige blog in werking stelt uit een verschillende folder. Ik heb de tarballfiles gestructureerd om dit gemakkelijk ook te maken. *SORRY* daar ga ik in technologie opnieuw spreek, maar het is keurig materiaal, dat van mening normaal totaal verborgen is.

U kunt de tekstversie, EasyWPUpdate.txt doorlezen, hier: verbinding

Als de nieuwe naam? Ik denk het beter is. Ik zette TCC voor elk van mijn plugins, maar werkelijk er is hier geen behoefte. En ja, is de steekproefversie aan 851 lijnen gegroeid. Dat is niet natuurlijk AL code. Het is zwaar gedocumenteerd en omvat wat HTML dat u een aardig webpagelogboek voor door te lezen u zal geven nadat het proces wordt gedaan. U kunt een steekproef zien hier registreren: verbinding.

Nu, had ik doelbewust dat het laatste post zeer intimideren gemaakt. Ik wilde omzichtig mensen van het manuscript zijn. Nu, heb ik veel meer vertrouwen in zijn capaciteit en kwaliteit. Ik heb een partij in vorige week geleerd. Van het gebruiken van procedures, aan de valfunctie, aan sed en MySQLDump, aan basisshell codagepraktijken. Het was al pret en u krijgt het voordeel. Vooral omdat er drie versies van wp in de pijpleiding zijn: 2.0.7 (zeer, zeer spoedig), 2.0.8 (in de werkzaamheden), 2.1 (zeer spoedig).

Zo, heb ik deze post te lezen en manuscript gemakkelijker gemakkelijker gemaakt te vormen. Ik zal hier een volledig document later doen, maar ben de basisstappen om dit manuscript te installeren:
1. Gebruik Telnet of Stopverf om met uw website en logboek met shell te verbinden
2. Typ de volgende lijn:
wget http://www.thecodecave.com/downloads/EasyWPUpdate
3. Typ de volgende lijn:
chmod +x EasyWPUpdate
4. Gebruik een redacteur om de waarden in Stap 1 te veranderen en bewaar opnieuw het.
5. Stel het manuscript door te typen in werking:
EasyWPUpdate

Dat het. U hebt net files van de dossiers en het gegevensbestand gemaakt en elk van uw blogs bijgewerkt. Wanneer 2.0.8 uit komen, zal het proces zijn:
1. Opening van een sessie
2. Type
EasyWPUpdate

En u wordt gedaan.

Nu, kijkt stap 1 als dit:

# ##################################################################
# Stap 1. Vertel het manuscript waar te om blogs te vinden
# ##################################################################
# Lijst elk van uw folders WordPress en urls hier.
#
# Zou elke Blog een BlogDir en een BlugURL moeten hebben.
# Zou elke Blog zijn eigen aantal [1] moeten hebben, [2], [3] enz.
# Schrapping degenen u niet wenst.
#
BlogDir [1] = ' site1dir
BlogURL [1] = ' www.example.com '

BlogDir [2] = ' site2/news
BlogURL [2] = ' www.site2.com/news '

BlogDir [3] = ' wordpress
BlogURL [3] = ' blog.site3.com

Is dat is niet dat hard aan verandering het? Zelfs in VI.

Sommige snelle uiteinden bij het uitgeven van het manuscript
1. type
vi EasyWPUpdate
2. Klap i
3. Breng uw veranderingen aan
4. Raak de DUBBELPUNT W van de VLUCHT om uw veranderingen (of deze stap overslaan om veranderingen te verliezen) te bewaren
5. Raak de DUBBELPUNT van de VLUCHT! Q onmiddellijk met op te houden

Ook, als uw wortelfolder van het Web toegankelijk is, zou u de naam van het manuscript kunnen willen veranderen
mv EasyWPUpdate SomeSneakyName
om onbevoegde toegang te verhinderen.

Als u alpha- versie 3 van het manuscript in werking stelde, kunt u configuratie over kopiëren en kleven MAAR!!!! u moet de volgende veranderingen aanbrengen:
De [] is serie BlogDirs anders genoemd aan BlogDir []. Laat vallen „s“ van elk van die variabelen.

U zou niet de variabelen moeten moeten kopiëren Common*Prefix over, maar als u, om de slepende schuine streep uit de variabele ervoor zorgen te verwijderen CommonRootPrefix.

Ik denk die allen ben u zich van bewust moet zijn.

Als u een goeroe bent, gelieve door alle 6 opstellingsstappen (en rest te gelezen ook) er kunnen dingen zijn u wilt veranderen.

Ik heb ook mijn deed dat de pagina van de Hulp en toevoegde specficly een forum voor dit manuscript bijgewerkt.

Dat zou tot besprekingen een klein gemakkelijker beetje kunnen maken.

Goed is dat over het. Laat me weten hoe het werkt. Ik zou wat het goede binnen testen willen krijgen alvorens 2.0.7 uit komen. Ik zal ook sommigen doen die met het bijwerken aan 2.1 testen zodat ben ik bepaald dat goed zal werken. Ik moet ook instructies voor de stappen van de gegevensbestandterugwinning schrijven. Het manuscript heeft instructies ingebouwd als het - omhoog in het midden van het bijwerken van de dossiers blaast. Zo, wordt dat behandeld.

Ik zal u met de veranderingsgeschiedenis verlaten en crediteer sectie van het manuscript. Geniet van!

# Geschiedenis:
#    01/AUG/2006 - Gecreërd BL -
#    21/DEC/2006 - BL - Toegevoegde veelvoudige blogseries 
#                       Toegevoegde opties bij de bovenkant van het manuscript
#    04/JAN/2007 - BL - de Toegevoegde Reserveroutines van het Dossier
#                       Toegevoegde Webupdate
#                       Toegevoegd tmp foldergebruik
#                       De toegevoegde lokale bron“ frisser wordt“ optie
#    11/JAN/2007 - BL - Toegevoegde“ stappen“ en verdere commentaren
#                       Toegevoegde citaten rond vele vars tegen ruimten te beschermen
#                       Veranderde tMPDIR-/tmp aan TMPDIR: - /tmp
#                       Veranderde `DOW `! =“ $tmp“ aan `$pwd `! =“ $tmp“
#                       Het toegevoegde verdere fout opsluiten rond CD en cp routines
#                       De vaste dossier reserveprocedure, voegde extra lagen toe
#                       Toegevoegde capaciteit aan file aan tarball
#                       Toegevoegde SQL reserveprocedure
#                       Vaste lokale dossier reserveprocedure
#                       Verwijderde „Breedsprakig“ van cp om berichten duidelijker te maken
#                       Toegevoegd logboek aan webpage voor Joe.
#                       Vast inconsistent gebruik van het slepen/in wegvariabelen
#                       Toegevoegde statusberichten helemaal
#                       Toegevoegde terugwinningsinstructies in het geval van mislukkings medio file
#                       Voegde een lijst van folders aan file toe
#                       De toegevoegde sectie van Kredieten
#
# Kredieten - ik wil danken alle lezers van TheCodeCave.com, voor
#   hun het testen van dit manuscript. Ik waardeerde vooral Michael, Maciek, 
#   Aaron en Joe voor alle nuttige suggesties.  
#   Gaat zeer speciale dank aan goudvis op het kanaal van FreeNode uit #sed                     
#   wie morgen PayPaled een Koffie Voltaire zal zijn.  Ik zou dagen doorgebracht hebben
#   het berekenen van RegEx voor de bevelen SED.  Prec, ook van #sed gaf 
#   voorzien me van een werkend afbijtmiddel cr/lf.  Voor dreun, lhunath, jp-_ en                     
#   de gehele bemanning bij #bash op FreeNode gaf grote lijn door lijn suggesties.
#   Zij gaven het fundamenteel een volledig codeoverzicht!  Niets van dit zou geweest zijn 
#   mogelijk zonder Geavanceerde Gids dreun-Scripting. 20 dagen geleden wist ik niet het
#   welke dreun was.  Nu heb ik een krachtig manuscript met eigenschappen geschreven die ik niet heb gehad
#   nergens anders gezien.  Als u om het even welke vragen over de code in dit hebt 
#   het manuscript, zal u hier de antwoorden vinden: &nbsphttp: /www.tldp.org/LDP/abs/html/
#

20 commentaren

  1. Wow - bezorgd om het nieuwe manuscript een looppas te geven. VELE dank - de laatstgenoemde heeft reeds me veel tijd bewaard.

    Commentaar tegen Kevin - Januari 12, het 4:47 p.m. van 2007 @

  2. O.K. - wat gebeurt? Ik probeerde hierboven aan wget per de instructies en het won eigenlijk een dossier genoemd terug „article323 ″ - HTML van dit artikel. Misschien daar gaat is iets die met permalinks?

    En één gravatar eye'd - niet zeker waar die nok van.

    Commentaar tegen Kevin - Januari 12, het 5:01 p.m. van 2007 @

  3. Mijn Genoegen Kevin. Hey zou ik mensen een verbeteringsgids moeten geven.

    U kunt configuratie over kopiëren en kleven MAAR!!!! u moet de volgende veranderingen aanbrengen:
    De [] is serie BlogDirs anders genoemd aan BlogDir []. Laat vallen „s“ van elk van die variabelen.

    U zou niet de variabelen moeten moeten kopiëren Common*Prefix over, maar als u, om de slepende schuine streep uit de variabele ervoor zorgen te verwijderen CommonRootPrefix.

    Ik denk die allen ben u zich van bewust moet zijn. Ik zal dat aan het artikel toevoegen.

    BTW welke controle u die voor uw peul gebruiken is giet. Dat is mooie olievlek. Ik ben begonnen om mijn lessen op 1 Corinthians te registreren en hen te willen hier archiveren. Die controle zou nuttig zijn. Hoewel ik niet helemaal zeker ben hoe u op Handelingen, Philipians Galatians en Timoteegras en wat kon prediken hoe skip 1 Corinthians! Het is vrij een boek!

    Commentaar tegen Brian - Januari 12, het 5:01 p.m. van 2007 @

  4. Brian - ik gebruik de AudioSpeler WordPress zeer handige Plugin -.

    En ik ben blij u de verandering „BlogDir“ vermeldde.

    Commentaar tegen Kevin - Januari 12, het 5:06 p.m. van 2007 @

  5. Mijn Oh! dat zou verklaren waarom er geen wgetdownloads nog… waren Ik verliet ou de downloadsfolder in url. Hier is correcte url:

    http://www.thecodecave.com/downloads/EasyWPUpdate

    Ik heb de lijn in het te lezen artikel veranderd:
    wget http://www.thecodecave.com/downloads/EasyWPUpdate

    Dat zou het moeten doen!

    Commentaar tegen Brian - Januari 12, het 5:07 p.m. van 2007 @

  6. Groot - dat deed het - dank. En het prediken door Handelingen heeft werkelijk me uitgerekt. Het is goed geweest.

    Commentaar tegen Kevin - Januari 12, het 5:10 p.m. van 2007 @

  7. Enkel opgemerkte Brian - gebruikt u „EasyWPUpgrade“ in de uiteinden voor het uitgeven van het manuscript maar u gebruikt elders „EasyWPUpdate“.

    Commentaar tegen Kevin - Januari 12, het 5:28 p.m. van 2007 @

  8. Dagnabbit. Dat is een harde habbit aan schop! VAST.

    Commentaar tegen Brian - Januari 12, het 5:37 p.m. van 2007 @

  9. Wow… Wow over mijn php manuscript? Wilt u de nieuwe versie?

    Commentaar tegen Joe - Januari 12, het 7:53 p.m. van 2007 @

  10. Oops, opnieuw…

    Wow over mijn php manuscript?

    LOL zou :- D moeten zijn wat ongeveer.

    Commentaar tegen Joe - Januari 12, het 11:02 p.m. van 2007 @

  11. Ah!
    Ja worp het in het forum en wij kunnen over het babbelen….
    http://www.thecodecave.com/forum/viewforum.php?f=11&sid=464e41b0f9a329897382ba285be8eef9

    Commentaar tegen Brian - Januari 12, het 11:30 p.m. van 2007 @

  12. Is het mogelijk voor dit manuscript su aan verschillende gebruikers voor elke plaats? Ik hoopte om dit als wortel in werking te stellen en update 3 installeert in verschillende gebruikersfolders, maar ik wil wortel geen eigendom van al die dossiers nemen: -/

    Om het even welke ideeën?

    Commentaar door Teken - 16 Januari, het 4:30 am van 2007 @

  13. Zeker, zou u een andere serie aan de bovenkant van het manuscript moeten kunnen toevoegen dat de gebruiker - identiteitskaart daarin voor blog heeft. Dan kunt u het aangewezen su bevel voor die folder toevoegen. Ik moet nooit SU gebruiken. Wat zijn de parameters die u gebruikend zou zijn?

    Commentaar tegen Brian - Januari 16, het 11:05 am van 2007 @

  14. [...] die van u die uw eigen wordpress blogs beheren, begon ik EasyWPUpdate, een manuscript te gebruiken dat door Brian Layman wordt geschreven die auto-verbeteringen wordpress blogs. Vanuit mijn aanvankelijke ervaring, I [...]

    Pingback langs onder het Water - Scott Johnston“ Wordpress bevordert - 28 Januari, het 12:52 p.m. van 2007 @

  15. Het manuscript werkt groot (enkel promotie 8 plaatsen aan 2.1.1), maar het verlaat afvaldossiers in de wortelfolder van elke plaats. Bijvoorbeeld:

    upgrade.php
    upgrade.php? step=1&backto=
    upgrade.php? step=3&backto=
    upgrade.php.1
    upgrade.php? step=2&backto=

    Deze dossiers bevatten de HTMLoutput van het runnen van het manuscript upgrade.php. Misschien zou de output van upgrade.php moeten worden opnieuw gericht om nietig te verklaren?

    Commentaar door IT Damager - Februari 25, het 1:19 p.m. van 2007 @

  16. wget - O /dev/null - q CurBlogURL$CurUpgradeURL

    Commentaar door IT Damager - Februari 25, het 1:24 p.m. van 2007 @

  17. [...] WordPress を簡単にアップグレードする方法を調査してみました. すると、 EasyWPUpdate [...]

    Pingback door 43hr.org“ Blog Archief“ さくらインターネットで EasyWPUpdate を使う - 2 Maart, het 11:12 p.m. van 2007 @

  18. [...] elixir dat me al dit tijd heeft ontweken. Ik had een blik bij de benadering van TheCodeCave genomen - een manuscript dat het proces automatiseert, maar ik chickened uit weer eens, hoofdzakelijk wegens het feit dat I [...]

    Pingback door Verzonden Hemel… - www.ChrisMerriman.com - Blog van Chris - ik nooit Kon worden hang van Donderdagen - 15 Maart, het 2:20 p.m. van 2007 @

  19. Ik ga vestiging zijn de plaats WebRunner, zal het spoedig gevonden worden in http://mostlynothing.info/code/webrunner/ . :-)

    Commentaar tegen Joe - Maart 30, het 6:32 p.m. van 2007 @

  20. [...] bevorderde het gebruiken van Manuscript van de Verbetering WordPress van Brian Layman's het vrij prachtige Gemakkelijke, dat aan iedereen wordt geadviseerd wie shell (bevellijn) toegang tot hun gastheer heeft. Steunt uw [...]

    Pingback door WordPress 2.1.3 en 2.0.10 zijn uit! : Verliezend het [1] - 3 April, het 2:12 p.m. van 2007 @

Voer RSS voor commentaren op deze post. TrackBack URL

Verlaat een commentaar

Aangedreven door WordPress